נעים להכיר, שמי ליטל אסיף ואני משקיעה ויזמית המתמחה ברכישת דירות באזורים המיועדים להשכרה בארה"ב.

חברת ASEEF PROPERTY INVESTMENTS חברה משפחתית להשקעות ויזמות נדל"ן בארה"ב בניהולי, מציעה שירות אישי וליווי משקיעים בעסקאות קנייה והחזקה ליצירת הכנסה פאסיבית, עסקאות השבחה ואקזיט וקבוצות רכישה.

במסגרת הקמת החברה בנינו צוותים בארצות הברית ובישראל הנותנים מענה לכל צרכי המשקיעים: איתור ושיפוץ נכסים, ניהול הנכסים והדיירים, ביטוח, מכירה, ליווי אדמיניסטרטיבי, יעוץ בעניני מס ליחידים וחברות בארץ ובחו"ל, המרת והעברת כספים.

עד כה סייענו ברכישת עשרות נכסים, שיפוצם והשכרתם או מכירתם ואנו רוכשים נכסים נוספים כל העת. חלק מהעסקאות בבעלות מלאה של החברה, חלקן באמצעות מינוף וחלקן בשיתוף עם משקיעים ישראלים.

בפן אישי, אני חיפאית, נשואה ואם לשניים, בעלת תואר שני בפקולטה לרווחה ובריאות באוניברסיטת חיפה, פסיכותרפיסטית ומומחית בהתמודדות עם מצבי לחץ וחרדה.

הגעתי ליזמות הנדל"ן אחרי שנים רבות בהן התעניינתי בנדל"ן אך הלכתי בדרכים אחרות, שפיתחו אותי כאדם וכעובדת. עבורי אלו חיים מלאי ענין והגשמה.

ניסיון רב שנים בשטח הניהול והטיפול לימד אותי שבסופו של דבר עסקים מתבססים על קשרים טובים ואמינים ומערכות יחסים ארוכות טווח והוגנות עם אנשים. אני מאוד מקפידה לעבוד גם בחול וגם בארץ עם אנשים המתאימים לערכים האלה ולתת את השירות המיטבי, המסור וההוגן ביותר ללקוחותי, כדי שכולם יצאו מרוצים מכל עיסקה.

 

בתמונה: אני עם איל הנדל"ן האמריקאי רוברט שמין, המקיים גם הוא את האמרה "עסקים עושים עם אנשים- וכולם צריכים להרוויח".